Duńska Jakość i Design

Każdy lubi dobry styl ale czym charakteryzuje się naprawdę dobry design? W Damixa wierzymy, że dobry design to: Design który ma Sens.

Dumni ze słynnego w świecie,  duńskiego designu, wdrażamy to, co go określa: minimalizm formy, nieskazitelna jakość wykonania, ergonomia i funkcjonalność.

„Kupując armaturę Damixa, mówisz ‘tak’ duńskiemu stylowi, który cechuje trwałość produktów. Mówisz ‘tak’ produktowi, którego projekt i wykonanie gwarantuje, iż jest on logiczny i przyjazny w użyciu”, mówi Lars Bladt, Dyrektor Generalny Damixa.

Namacalnym dowodem  udanego połączenia funkcjonalności i designu, jest przyznana pod koniec 2013 r. prestiżowa nagroda Interior Innovation Award, za naszą nową baterię A-Pex.


A-Pex to tylko jeden z wielu nowych produktów, które znajdziesz na kolejnych stronach. Znakomicie łączy on łatwą obsługę z poczuciem doskonałej estetyki. A-Pex od Damixa kontynuuje ideę, w której potrzeby i życzenia klientów są na pierwszym miejscu. W połączeniu z nowoczesnym wzornictwem, stawia na ekskluzywność i funkcjonalność.

Wśród innych nowości przedstawiamy rozwinięcie naszych dwóch najpopularniejszych serii: Rowan i Clover. Serię Clover rozszerzyliśmy o długo oczekiwany model z otwartą wylewką. Natomiast serię Rowan uzupełniliśmy o kilka produktów, w tym o małą baterię umywalkową Piccolo  i 3-otworową baterię wannowo prysznicową. Tym samym Rowan stał się jedną z najbardziej rozbudowanych serii Damixa.

Nasza wytworna i rozbudowana seria Tradition zyskała dwóch nowych przedstawicieli. Są nimi zainspirowane romantycznym stylem retro baterie jednouchwytowe, stanowiące doskonały przykład klasycznego produktu w nowoczesnej formie. Seria Traditional zawsze wpisywała się w styl vintage.
Z nowymi produktami, łączącymi nowoczesną technologię i design, wpasuje się doskonale do współczesnych kuchni i łazienek.


Ostatnie, ale nie mniej ważne jest to, iż  wzbogacamy naszą szeroką ofertę zestawów prysznicowych. Znajdziesz tu wiele różnych nowości, takich jak Rowan zainspirowany zestawem prysznicowym o tej samej nazwie, deszczownie i słuchawki Hilina i Idona, a to jeszcze nie koniec.


Podobnie jak w ubiegłym roku, gdy wypuściliśmy na rynek ponad 200 nowych produktów, w 2014  roku wciąż pracujemy nad nowymi i ekscytującymi produktami. Nie zwalniamy tempa.

Zobacz film o Damixa klikając poniższy link.