Tradition - nowa odsłona klasycznej baterii

Seria Tradition od Damixa wzbogacona została o dwa świeże, modne wykończenia: miedź  i mosiądz. Baterie wpasowują się w najnowsze trendy wzornicze – ciepłe, złote naturalne kolory  i zaprojektowane zostały z naciskiem na ergonomię użytkowania i wzornictwo.  

Armaturze ociekającej romantycznym, rustykalnym, francuskim stylem, dodano efekt podkreślający  jej charakter retro. Baterie dostępne są w dwóch nowych kolorach: miedź i mosiądz. Ciepły metal komponuje się doskonale ze skandynawskim trendem wzorniczym i dodaje przytulne, tak obecnie modne, kolory.

Baterie wyposażono w pojedynczy uchwyt, który w zgodzie z romantycznym stylem serii, wykonano  z porcelany. Gładka metalowa powierzchnia pozostałej części armatury doskonale nadaje się do codziennego użytku w kuchni i łazience. Dzięki zastosowaniu powłoki PVD, Tradition opiera się zmianom w wyglądzie, powstającym zwykle z upływem czasu.

Rzut oka na parametry techniczne pozwala stwierdzić, że przepływ wody przez baterię kuchenną wynosi do 12 litrów na minutę,   co odpowiada konwencjonalnym kranom. Dla porównania, przepływ wody przez baterię łazienkową plasuje się na poziomie 11 litrów    na minutę. Baterię kuchenną wyposażono również w energooszczędną funkcję Cold start, ograniczająca przypadkowe używanie ciepłej wody.

Nowe baterie poszerzają ofertę serii Damixa Tradiotion, charakteryzującej się klasycznym romantycznym wzornictwem i porcelanową rączką mieszacza. Dodają uroku i stanowią gustowne uzupełnienie wykończonych drewnem kuchni. Nowe wersje kolorystyczne można wykorzystać w aranżacji wnętrz w taki sam sposób, jak inne przedmioty codziennego użytku: lampy, kosze i ozdobne drobiazgi tworząc spójny styl w kuchni jak i łazience.