Wyposażenie

Eco-save:


Oszczędzaj wodę z Eco-save...


Funkcję oszczędzania wody uruchamia się i reguluje małą śrubą na głowicy ceramicznej. Możesz zaoszczędzić nawet do 25-30% normalnie zużywanej wody, co przynosi korzyści Tobie i środowisku naturalnemu.
 
Na zestawach prysznicowych symbol ten oznacza, że zainstalowano ogranicznik przepływu wody. Może on zostać w dowolnym momencie usunięty.

 

Pull Out:


Elastyczny wąż!


Możliwość wyciągnięcia wylewki na odległość 40 cm od jej wyjściowej pozycji. Idealna do opłukiwania lub przygotowywania jedzenia. Wylewka wraca gładko na miejsce za pomocą systemu przeciwwagi. Cyfry 1 i 2 oznaczają dostępność jednego lub dwóch rodzajów strumieni wody.

 

High Flow:


Od 0 do 40 litrów w 60 sekund!


Wysoko wydajna bateria napełni wannę w krótkim czasie. Głowica z systemem hydro-flow umożliwia przepływ do 40 litrów wody na minutę.

 

Strumienie:   

          
Wiele opcji!


Piktogram przedstawia czy słuchawka prysznicowa oferuje 1, 2, 3 czy 5 różnych strumieni.

 

Ochrona przed oparzeniem:


Dodatkowe bezpieczeństwo!

Aktywowany podczas montażu (jeśli jest to wymagane). System przeciw oparzeniowy  ogranicza ruch głowicy ceramicznej/dźwigni baterii, zapobiegając przypadkowemu włączeniu gorącej wody. Baterie termostatyczne i mieszające, z tym symbolem, zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo użytkowania.

 

Rub Clean:


Łatwe usuwanie kamienia


Z funkcją Rub Clean łatwo usunąć kamień bez stosowania środków chemicznych lub konieczności demontażu produktu. Wystarczy przetrzeć palcem  elastyczną, gumową powierzchnię perlatora lub tarczę prysznica by usunąć nalot wapienny.

 

Cold Start:


Oszczędność gorącej wody


Gdy uchwyt znajduje się w pozycji wyjściowej, bateria będzie dostarczać tylko zimną wodę. Oznacza to mniejsze zużycie ciepłej wody, a tym samym oszczędność energii.

 

 

Eco-Click:


Oszczędność wody!


Mechanizm, który został zaprojektowany, aby pomóc Ci oszczędzać wodę. Podczas otwierania baterii wyczuwa się subtelny opór, zniechęcający do otworzenia jej w pełnym zakresie. Wciśnięcie małego przycisku pozwala otworzyć baterię w jej pełnym zakresie. Funkcję tą można wyłączyć (nie dotyczy baterii termostatycznych).