Silhouet i nye overflader [https://damixa.pl]

Odkryj nasze nowe kolory

Piękno stało się jeszcze piękniejsze

Najpierw wprowadziliśmy Silhouet – rewelacyjną, nową serię armatury Damixa, zaprojektowaną przez wielokrotnie nagradzany duński duet Halskov & Dalsgaard. Silhouet jest zgrabny, do szpiku kości skandynawski, praktyczny, atrakcyjny. Teraz idziemy jeszcze dalej, wprowadzając do serii trzy nowe, urzekające warianty kolorystyczne: Matowa czerń – Stal (PVD) – Polerowany mosiądz (PVD).


Matowa czerń jest pięknie minimalistyczna. Tworzy ciemny akcent stanowiący idealny kontrast dla nowoczesnych kuchni i łazienek. Matowa czarna powierzchnia opiera się działaniu czasu, zabrudzeniom i tłustym śladom po palcach.


Wykończenie stalowe (PVD) jest dyskretną i elegancką alternatywą dla chromu, pasującą do niemal każdego wnętrza kuchni i łazienki. Dzięki specjalnej powłoce PVD, Silhouet Steel oferuje twardszą, wyjątkowo wytrzymałą powierzchnię, która z łatwością wytrzymuje zadrapania, korozję i odbarwienia.


Polerowany mosiądz (PVD) to stylowy wybór do łazienek i kuchni zaprojektowanych z ukłonem w stronę nostalgii. Silhouet z wykończeniem w mosiądzu posiada również bardzo wytrzymałą i bardzo trwałą powłokę PVD.

Odporny na odciski palców czarny mat

Matowa czerń jest pięknie minimalistyczna. Tworzy ciemny akcent, stanowiący idealny kontrast dla nowoczesnych kuchni i łazienek. Matowa czarna powierzchnia opiera się działaniu czasu, zabrudzeniom i tłustym śladom po palcach.

Niezwykle wytrzymały, stalowy PVD

Wykończenie stalowe (PVD) jest dyskretną i elegancką alternatywą dla chromu, pasującą do niemal każdego wnętrza kuchni i łazienki. Dzięki specjalnej powłoce PVD, Silhouet Steel oferuje twardszą, wyjątkowo wytrzymałą powierzchnię, odporną na zadrapania, korozję i odbarwienia.

Bardzo wytrzymały mosiądz PVD

Polerowany mosiądz (PVD) to stylowy wybór do łazienek i kuchni zaprojektowanych z ukłonem w stronę nostalgii. Silhouet z wykończeniem w mosiądzu posiada również bardzo wytrzymałą i bardzo trwałą powłokę PVD.

Zobacz nowe kolory tutaj

Halskov & Dalsgaard Design

Poznaj projektanta

Serię Silhouet pomogło stworzyć Damixa duńskie, wielokrotnie nagradzane, industrialne studio projektowe, założone w 1990 r. przez Christinę Halskov i Hanne Dalsgaard. Prace duetu są głęboko zakorzenione w duńskiej / skandynawskiej tradycji projektowania i łączą design estetyczny z funkcjonalnym. Halskov & Dalsgaard zaprojektowało produkty m.in. dla Stelton, Holmegaard, IKEA, Coloplast i Sticks’n’Sushi.