Tap into your style

Budzisz się podczas porannego prysznica. Parzysz pierwszą kawę. Gotujesz. Myjesz ręce. Kran odgrywa centralną rolę w Twoim codziennym życiu.

Dzięki produktom Damixa możesz połączyć funkcjonalność z atrakcyjnym wyglądem, pięknymi materiałami i kolorami odzwierciedlającymi Twój styl oraz atmosferę, którą chcesz stworzyć w swoim domu.

.00

Chrome

W świecie kranów chrom stanowi odpowiednik białej koszuli lub „małej czarnej”. Jest stylowy, ponadczasowy i na wskroś klasyczny. Materiał, który wysuwa wzornictwo na pierwszy plan i naturalnie wpisuje się w każde wnętrze, od kuchni przemysłowych po skandynawską wieś. Chromowana powierzchnia jest zarówno trwała, jak i łatwa w utrzymaniu.

.46

Steel

Od pokoleń stal nierdzewna jest kojarzona z profesjonalnymi kuchniami, w których wygląd materiałów nabiera charakteru wraz z użytkowaniem. Eleganckie stalowe elementy od dawna goszczą w domach. Materiał ten doskonale komponuje się ze swobodnym nordyckim stylem, którego wzornictwo użytkowe jest zarówno funkcjonalne, jak i atrakcyjne w wyglądzie.

.55

Graphite grey

Graphite Grey to nie tylko przyciągające wzrok wykończenie, ale także bardzo uniwersalna powierzchnia pasująca do większości wnętrz. Jedwabiście gładkie detale dodadzą wnętrzom Twojego domu wyrazistości. Takie mocne akcenty doskonale pasują do betonu przemysłowego, jednocześnie kontrastując z lżejszymi materiałami, takimi jak drewno czy biała porcelana. Dodano kolejną unikalną warstwę – odcień szarości – co sprawia, że wykończenie jest niezwykle odporne na zarysowania i odciski palców.

.61

Matt Black

Matowa czerń jest stylowa, minimalistyczna i elegancka. Ma stonowany charakter dodający nutkę luksusu wszystkim wnętrzom, począwszy od surowych kuchni miejskich po klimatyczne łaźnie w salonach SPA. Czarne matowe wykończenie utrzymuje swój kolor latami. Trwała powierzchnia jest łatwa w czyszczeniu i nie widać na niej brudu ani odcisków palców.

.77/.79

Brass

Mosiądz świetnie nadaje charakter, będąc zarazem wyborem który emanuje osobowością i podkreśla podejście do życia. Potrafi w naturalny sposób wkomponować się w otoczenie, a jednocześnie nadaje wnętrzom dodatkowy wymiar. Jego wygląd może być zarówno ciepły i przytulny, jak i chłodny i miejski. Specjalna powłoka PVD zapewnia odporność na zadrapania i odbarwienia.

.80/.87

Copper

Materiał ten dobrze znamy z pięknych miedzianych kotłów w browarach, patelniach stosowanych w dworskich kuchniach oraz kranów w modnych kawiarniach i restauracjach. Miedź pasuje do wszystkiego: zarówno do surowych wnętrz przemysłowych, jak i cieplejszych wykończeń w miejskim stylu, jest ekstrawagancka i swobodna. Ten wybór przyciąga uwagę.