Tap into wykończenie armatury Damixa

Budzisz się podczas porannego prysznica. Parzysz pierwszą kawę. Gotujesz. Myjesz ręce. Kran odgrywa centralną rolę w Twoim codziennym życiu.

Dzięki produktom Damixa możesz połączyć funkcjonalność z atrakcyjnym wyglądem, pięknymi materiałami i kolorami odzwierciedlającymi Twój styl oraz atmosferę, którą chcesz stworzyć w swoim domu.

.00

Chrome

W świecie kranów chrom stanowi odpowiednik białej koszuli lub „małej czarnej”. Jest stylowy, ponadczasowy i na wskroś klasyczny. Materiał, który wysuwa wzornictwo na pierwszy plan i naturalnie wpisuje się w każde wnętrze, od kuchni przemysłowych po skandynawską wieś. Chromowana powierzchnia jest zarówno trwała, jak i łatwa w utrzymaniu.

.21 (nowość)

Matt white

Biel to kolor symbolizujący początki. Białe krany to stylowa innowacja, a ich kolor dobrze sprawdza się w nieskomplikowanych projektach wnętrz. To doskonałe uzupełnienie jasnej kuchni lub łazienki. Lub piękny kontrast z powierzchniami kolorowymi. Jedwabiście matowa powierzchnia jest przyjemna w dotyku, wytrzymała, a jej czyszczenie i utrzymanie nieskazitelnie białej – zaskakująco proste. 

.46

Steel

Od pokoleń stal nierdzewna jest kojarzona z profesjonalnymi kuchniami, w których wygląd materiałów nabiera charakteru wraz z użytkowaniem. Eleganckie stalowe elementy od dawna goszczą w domach. Materiał ten doskonale komponuje się ze swobodnym nordyckim stylem, którego wzornictwo użytkowe jest zarówno funkcjonalne, jak i atrakcyjne w wyglądzie.

.61

Matt Black

Matowa czerń jest stylowa, minimalistyczna i elegancka. Ma stonowany charakter dodający nutkę luksusu wszystkim wnętrzom, począwszy od surowych kuchni miejskich po klimatyczne łaźnie w salonach SPA. Czarne matowe wykończenie utrzymuje swój kolor latami. Trwała powierzchnia jest łatwa w czyszczeniu i nie widać na niej brudu ani odcisków palców.

.77/.79

Brass

Mosiądz świetnie nadaje charakter, będąc zarazem wyborem który emanuje osobowością i podkreśla podejście do życia. Potrafi w naturalny sposób wkomponować się w otoczenie, a jednocześnie nadaje wnętrzom dodatkowy wymiar. Jego wygląd może być zarówno ciepły i przytulny, jak i chłodny i miejski. Specjalna powłoka PVD zapewnia odporność na zadrapania i odbarwienia.

.80/.87

Copper

Materiał ten dobrze znamy z pięknych miedzianych kotłów w browarach, patelniach stosowanych w dworskich kuchniach oraz kranów w modnych kawiarniach i restauracjach. Miedź pasuje do wszystkiego: zarówno do surowych wnętrz przemysłowych, jak i cieplejszych wykończeń w miejskim stylu, jest ekstrawagancka i swobodna. Ten wybór przyciąga uwagę.