When design makes sense

Duński design klasą samą w sobie

“When design makes sense” nie jest tyko sloganem Damixa. To filozofia, którą wdrażamy w naszych produktach. Najważniejszym dla nas jest aby każda bateria, która opuści nasz zakład, spełniała nasze własne standardy. A ustalamy je na najwyższym poziomie – zarówno dla części zewnętrznych jak i wewnętrznych. Linia i funkcjonalność muszą iść w parze. Wygląd, obsługa i zintegrowane funkcje powinny perfekcyjnie współdziałać. Dopiero wtedy możemy powiedzieć, że produkt wpisuje się w naszą filozofię.


When design makes sense

Design Damixa jest głęboko zakorzeniony w duńskiej i nordyckiej tradycji wzorniczej, która często charakteryzowana jest przez proste kształty i ponadczasową ekspresję. Nie boimy się jednak zakwestionować tej tradycji.Podważamy znane koncepcje, testujemy granice i wyznaczamy nowe standardy. Nasi projektanci są napędzani niemal nieprzewidywalnym pragnieniem sprawdzenia, sprostania i rozwijania skandynawskiego wzornictwa. Jednocześnie potrafią łączyć design z funkcjonalną innowacją i stale koncentrować się na łatwości obsługi armatury.


Końcowe wyniki - baterie, zestawy natrysków i systemy prysznicowe, które produkuje Damixa - mówią same za siebie. Niezależnie od tego, czy spojrzysz na wygląd, użyjesz baterii lub zapoznasz się listą jej funkcji, możesz natychmiast powiedzieć, że w Damixa jesteśmy klasą samą w sobie.

Play our brand movie above