Bell [https://damixa.pl]

Bell

Miękki i zapraszający

Chrom i stal również mogą być przytulne i zapraszające. Wystarczy spojrzeć na Bell o pięknie zakrzywionych kształtach. Inny rodzaj baterii, w którym dolna część korpusu wydaje się płynąć nad blatem lub umywalką. W design wkomponowano stylowe i przyjazne dla środowiska funkcje.


Red Dot Design Award

Jak stworzyliśmy Bell

Jak wyglądać powinna bateria przyszłości? Jakich będzie potrzebować funkcji? Oto niektóre z pytań jakie zadaliśmy duńskim konsumentom i samym sobie. Design day, wybór pomysłu i jego prezentacja grupie fokusowej przyniosły nam odpowiedzi. Ochrzciliśmy koncepcję przytulnym chromem,a rezultatem był Bell.


Nasz projektant, Jakob Jensen, tak komentuje projekt:"Pomysłem stojącym za Bell było przekształcenie czegoś zimnego i wyrazistego w coś gładkiegoi miękkiego.  Coś naturalnego o przyjaznym wyglądzie. Ponadto, w Bell ograniczono ilość nachyleńi otworów, co czyni go niezwykle łatwym do czyszczenia ".

Jakob Jensen

Poznaj projektanta

Jakob Jensen jest inżynierem projektu Damixa, który opracował kilka z naszych najpopularniejszych linii produktów. Zawsze z poszanowaniem duńskiej i nordyckiej tradycji projektowania, a także kładąc nacisk na wzornictwo wspierające funkcję.

Poznaj naszą selekcję