Clover Easy [https://damixa.pl]

Clover Easy

Przyjazny dla każdego

Clover Easy wyznacza nowe standardy ergonomii i elegancji. Linia opracowana i zaprojektowanaw ścisłej współpracy z użytkownikami. Wyposażona w uchwyt przyjazny dla osób w każdym wieku, niezależnie od kondycji oraz siły dłoni. Zastosowane rozwiązania w żaden sposób nie wpłynęłyna design serii.


Red Dot Design Award

Jak stworzyliśmy Clover Easy

Clover Easy należy do tej samej rodziny co Clover Green. Autorem serii jest inżynier projektu Damixa Jakob Jensen. Clover Easy łączy korpus baterii Clover Green z eleganckim, wyjątkowo przyjaznym dla użytkownika uchwytem.


Seria powstała przy współpracy z duńskim studiem projektowym Design Concern oraz użytkownikami o szczególnych potrzebach. Wspólnymi siłami opracowano uchwyt mieszacza z ergonomicznym otworem na palec. Baterię obsługiwać można przy minimalnym wkładzie siły, np. palcem, kostką dłoni lub łokciem. Tym sposobem regulacja temperatury wody jest prostsza niż kiedykolwiek wcześniej.


Gdyby dłonie mogły mówić, poprosiłyby o uchwyt oparty na ergonomii ręki. Gdyby oczy mogły decydować, wybrałyby piękny design. Gdyby wybór zależał od oczu i dłoni, wybrałyby Clover Easy.

Design Concern

Poznaj projektanta

Design Concern to duńskie studio projektowe specjalizujące się w rozpracowywaniu potrzeb użytkowników i projektowaniu unikalnych rozwiązań dla osób w każdym wieku. Design Concern ma ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie dostarczania rozwiązań projektowych zarówno dla sektora prywatnego, jak i publicznego.

Poznaj naszą selekcję