Wdrożone dla konsumentów – razem z konsumentami

W Damixa istotnym dla nas jest, aby nasze produkty rzeczywiście odpowiadały potrzebom użytkowników. Nowa bateria czy system prysznicowy musi dobrze wyglądać - zarówno w oczach naszych klientów, jak i w ich domach. Musi również posiadać wymagane przez konsumenta funkcje.


Armatura nie jest więc po prostu armaturą. To ważna część naszego domu, usprawniająca codzienne czynności. Musi być łatwa w obsłudze, mieć przemyślane funkcje i oczywiście być atrakcyjna wizualnie.


Nie wystarczy abyśmy w Damixa próbowali odgadnąć czego potrzebują użytkownicy. Dlatego są oni integralną częścią procesu rozwoju produktu. Wiele z naszych serii jest wynikiem bliskich procesów projektowania i wdrażania, przeprowadzanych pod wpływem sugestii klientów uczestniczących w grupach fokusowych i testach.


Przedstawiamy propozycje projektowe i prototypy. Klienci udzielają sugestii i przedstawiają nowe potrzeby i pomysły. Nasi projektanci powracają do desek kreślarskich, a nasi inżynierowie dodają i modyfikują funkcje. Wspólnie pracujemy nad rozwojem kolejnej baterii Damixa. Krótko mówiąc: rozwijamy baterie dla naszych klientów wraz z naszymi klientami.


Niekiedy możemy potrzebować pomocy ekspertów, którzy nie są naszymi klientami. Tak było w przypadku naszego uchwytu do baterii Clover Easy. Został on opracowany w ścisłej współpracy z grupą konsumentów o specyficznych potrzebach, a także z specjalistami w projektowaniu rozwiązań przyjaznych dla użytkownika, z duńskiego domu projektowego Design Concern.