DNA Damixa: innowacje, przemyślane funkcje i szacunek dla środowiska naturalnego

Bateria nie jest tylko urządzeniem do włączania i wyłączania wody. W Damixa wierzymy, że bateria powinna być łatwa w obsłudze, mieć zintegrowane, przemyślane funkcje, musi atrakcyjnie wyglądać i oszczędzać wodę i energię.


Damixa już w latach pięćdziesiątych XX w. rozpoczęła przekształcanie staromodnego kranu w nowoczesne, znane współcześnie, baterie. Innowacja jest w naszym DNA. W ciągu swej 85-letniej historii, w wielu płaszczyznach angażowaliśmy się w tworzenie nowych standardów.


Byliśmy pierwszą europejską firmą, która rozpoczęła produkcję baterii jednouchwytowych. Jako pierwsi zaproponowaliśmy czerwone i niebieskie oznaczenie temperatury wody. To Damixa wynalazła nakrętkę mocującą w kształcie podkowy, stosowaną dziś na całym świecie przy montażu baterii oraz unikalny system X-Change, pozwalający na błyskawiczną wymianę baterii.


Jesteśmy znani i słynni z naszej atrakcyjnej armatury, reprezentującej zalety duńskiego designu i jakości. Ale jesteśmy równie zaabsorbowani przez wnętrze naszych produktów. Wszystko, czego nie widzi użytkownik z zewnątrz, ma kluczowe znaczenie dla sprawnego funkcjonowania baterii. Rok po roku użytkowania.


Inżynierowie Daxima nieustannie pracują nad rozwojem, ulepszaniem i optymalizacją produktów. Zawsze z tym samym celem: poprawa komfortu i przyjazności użytkowania, przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska.


​Właśnie dlatego nasze baterie opracowujemy korzystając z najnowszych technologii, implementując przemyślane funkcje. Ochrona przed oparzeniem, Eco Save, Rub Clean czy cold start to zaledwie kilka przykładów spośród wielu funkcji, dostępnych w bateriach Damixa.

o Damixa

Historia

Produkcja

Rozwój