Free [https://damixa.pl]

Free

Korzyść wolności​​​​​​​

Damixa Free zaprojektowana została do użytku w budynkach publicznych i prywatnych z wieloma mieszkańcami. To bateria bezdotykowa, automatycznie otwierająca i zamykająca  przepływ wody. Jest higieniczna, trwała i oszczędna. Od początku do końca dobrze przemyślana, z naciskiem na łatwość montażu, czyszczenia i konserwacji.

Jak stworzyliśmy Free​​​​​​​

Free stworzony został przez Clausa Rantzau, wewnętrznego inżyniera projektu w Damixa."Free powstał, aby sprostać wymaganiom dużych budynków z wieloma użytkownikami łazienek. Minimalistyczny design eliminuje niepotrzebne krawędzie i załamania, w których zbiera się osad wapienny i bród. To bateria przeznaczona do miejsc, w których liczy się odporność na próby uszkodzenia, łatwość montażu i konserwacji. Dlatego nadaliśmy jej masywny, industrialny wygląd” mówi Claus Rantzau.

Claus Rantzau

Poznaj projektanta

Claus Rantzau jest inżynierem projektu w Damixa, odpowiedzialnym za serie Free, Pine i Rowan oraz za jednouchwytową wersję baterii Tradition. Wyjaśnia, że proces projektowania Damixa ukierunkowany jest na ułatwienie funkcjonowania użytkowników w przestrzeni kuchenneji łazienkowej oraz dbałość o środowisko naturalne

CZYTAJ WIĘCEJ O PROJEKTANTZE​​​​​​​​​​​​​​

Poznaj naszą selekcję