Graphite Grey​​​​​​​

to nie tylko kolor

To zmysłowa powierzchnia, którą chętnie wybierasz. Jedwabiście miękka i miła w dotyku. Pełne życia wykończenie, które zmienia charakter w zależności od światła i otoczenia. Kolor, który podkreśla ciepło drewna i innych naturalnych materiałów. Który sprawia, że czerń jest głębsza, metale bardziej przyjazne, a inne kolory żywsze. Wytrzymała powierzchnia została dodatkowo zabezpieczona przed odciskami palców, dzięki czemu jest łatwa w czyszczeniu i zapobieganiu od osadowi z kamienia i tłustym odciskom. Ponadto jest wyjątkowo wytrzymała i odporna na zarysowania i zadrapania. Graphite Gray wydobywa z otoczenia to, co najlepsze.Jest jednocześnie subtelna i przyciągająca uwagę.Niczym szept, który uspokaja zgiełk w pomieszczeniu.


Kolor szary

Szary jest idealnie neutralny, ponieważ potrafi złagodzić intensywniejsze odcienie i łączyć kolory w schematy.​


Szary to kolor intelektu i kompromisu. Kolor dyplomatyczny, negocjujący granicę między czernią a bielą.Skromny, elegancki i spokojny, a jednocześnie pewny siebie i nieco tajemniczy.

Wytrzymałość

Specjalna powłoka PVD zapewnia twardszą, niezwykle wytrzymałą powierzchnię, która jest odporna na zarysowania, korozję i odbarwienia.


Miłość od pierwszego wejrzenia. Stworzone, aby trwać.

Kompletny asortyment

Dzięki Silhouet Graphite Grey możesz uzyskać wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć spójny wystrój w swojej łazience lub kuchni.


Prosty sposób na stylowe ulepszenie Twoich wnętrz.

Anti-fingerprint

Wytrzymała powierzchnia Graphite Grey jest łatwa w czyszczeniu i odporna na zabrudzenia i tłuste odciski palców.


Przyciągaj uwagę. Nie zostawiaj śladów.

The graphite range

Explore the selection