Szanowni Klienci

Jeżeli chodzi o Covid-19

Updated March 26th

Brak wiadomości to dobra wiadomość!

Brak wiadomości to dobra wiadomość! Nam również nie podoba się  okropne globalne wyzwanie i sytuacja, w której się znajdujemy. Z przyjemnością informujemy jednak, że COVID-19 nadal nie wpływa na nasze dostawy ani na ogólną współpracę partnerską.

Updated Friday March 13th

Jak Covid-19 wpłynie na terminowość realizacji dostaw?

Szacujemy / oczekujemy / przewidujemy, że obecna sytuacja nie wpłynie na naszą zdolność do obsługi zamówień i realizacji wysyłek, pomimo wdrożenia środków reagowania kryzysowego.


Ściśle przestrzegamy wytycznych premiera. Większość naszych pracowników została oddelegowana do pracy z domu. Jednocześnie sposób w jaki organizujemy produkcję pozwala nam zachować jej ciągłość, bez narażania na niebezpieczeństwo pracowników i osób postronnych.


Nasze działy sprzedaży i serwisu pozostają w gotowości i za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie odpowiedzą na pytania lub przyjmą zamówienia.


Korzystając z okazji zachęcamy do przestrzegania zwyczajowych schematów zamówień. Proszę nie tworzyć nadmiernych zapasów naszych artykułów. Mogłoby to wpłynąć na zdolność skutecznej realizacji wysyłek.


Pytania dotyczące bezpieczeństwa obsługi i dostawy?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące powyższego, skontaktuj się ze swoim regularnym kontaktem w FM Mattsson Mora Group Denmark, Działem Sprzedaży lub Biurem

napisz do nas

odpowiemy tak szybko, jak to możliwe