If you love colours.

Add some white

Silhouet Matt White to minimalizm w czystej postaci. Seria ta jest stylowa, skandynawska i ponadczasowa, co sprawia, że pasuje zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych domów. Matowa biała powierzchnia pięknie podkreśla kształty i detale konstrukcyjne. Nie daj się zwieść delikatnemu wykończeniu – powłoka proszkowa jest trwała, wytrzymała i zaskakująco łatwa w czyszczeniu. Powierzchnia jest odporna na promieniowanie UV, dzięki czemu bateria nie żółknie od światła słonecznego i pozostaje jak nowa.


Silhouet Matt White to oczywisty wybór do jasnych kuchni i łazienek, ale również efektowny kontrast dla ciemnych powierzchni i kolorowych wykończeń wnętrz. 


Jeśli kochasz kolory – dodaj do nich odrobinę bieli!

Trwałość koloru

Promienie słoneczne często powodują żółknięcie białych powierzchni.


Produkty z serii Silhouet Matt White są odporne na promieniowanie UV i pozostaną tak samo białe jak w dniu zakupu.

Wytrzymałość

Z wytrzymałą powłoką proszkową, która nie kruszeje.


Podczas montażu i napraw z wykorzystaniem narzędzi, baterie są tak samo solidne jak każde inne – i wcale nie są delikatne.

Dokładnie przetestowane

Seria Silhouet Matt White została stworzona z myślą o intensywnym użytkowaniu przez wiele lat.


Powierzchnia została dokładnie przebadana, aby zapewnić odporność armatury na np. zadrapania i korozję.

🛒

Zobacz, gdzie doświadczasz i kupuj produkty Damixa

Poznaj projektanta

Serię Silhouet pomogło stworzyć Damixa duńskie, wielokrotnie nagradzane, industrialne studio projektowe, założone w 1990 r. przez Christinę Halskov i Hanne Dalsgaard. Prace duetu są głęboko zakorzenione w duńskiej / skandynawskiej tradycji projektowania i łączą design estetyczny z funkcjonalnym


Myślą przewodnią przy pracach nad Silhouet było stworzenie prostej, nowoczesnej i atrakcyjnej serii armatury. Komentuje Christina Halskov: “Bateria kuchenna jak i łazienkowa jest w nowoczesnym domu obiektem użytkowym i elementem wystroju pomieszczeń. Chciałyśmy stworzyć serię oryginalnej, nie-nonsensownej armatury, której codzienne używanie sprawia radość i która oprze się działaniu czasu. Zarówno ze względu na wzornictwo i jakość produktu”.

Poznaj naszą selekcję

In need of a touchless tap?

The Silhouet series also comes with a sensor