Pine.

​​​​​​​Don’t be so square.

To opowieść o drobnych szczegółach, które robią wielką różnicę. Zaokrąglone kwadratowe kształty podkreślają znaczenie delikatności i otwartości na nowe pomysły.


Małe szczegóły mogą robić dużą różnicę. Seria Pine jest inspirowana zaokrąglonymi kształtami. Sprzeciwia się tym samym twierdzeniu, że kwadrat powinien pozostać kwadratem i że bateria zawsze musi być okrągła: dlaczego nie złagodzić krawędzi i nie otworzyć się na nowe pomysły?Zaokrąglone naroża znane z konstrukcji komputerów i telefonów komórkowych, przyciągają wzrok i sprawiają, że krany są miłe w dotyku i inspirują wyglądem.Seria Pine pasuje do indywidualnego stylu nowoczesnej kuchni i łazienki i oferuje przyjazne dla użytkownika funkcje, takie jak zapobieganie oparzeniom i oszczędzanie wody. Seria Pine jest dostępna w trzech wykończeniach powierzchni: chrom, matowa czerń i stal.

Poznaj naszą selekcję

Matowa czerń Powierzchnia zapobiegająca odciskom palców

Matowa czerń zachwyca minimalistycznym pięknem, tworząc stonowane ciemne akcenty i doskonale kontrastując z nowoczesnym wyglądem wielu kuchni i łazienek. Matowa czarna powierzchnia nie blaknie z upływem czasu i jest odporna na brud i tłuste odciski palców.  


Dla zapewnienia przyczepności i optymalnej czerni, zastosowano podkład gruntujący. Wierzchnia warstwa lakieru jest matowa i to właśnie ona gwarantuje twarde, wytrzymałe wykończenie zapobiegające powstawaniu odcisków palców.

Solidne, szczotkowane powierzchnie PVD

Stal PVD to dyskretna i elegancka alternatywa dla chromu, pasujące do niemal każdego kuchennego i łazienkowego wnętrza.


Dzięki specjalnej powłoce PVD, Pine oferuje twardszą, wyjątkowo solidną powierzchnię, która z łatwością wytrzymuje zarysowania oraz odporna jest na korozję i przebarwienia. Silhouet z wykończeniem w mosiądzu posiada również bardzo wytrzymałą i bardzo trwałą powłokę PVD.