Pine

Nowy kształt klasą samą w sobie

Bateria nie musi być całkowicie owalna. Pine wyróżnia się w tłumie swą własną, niepowtarzalną linią. Ostre kształty spotykają się miękko tworząc zaokrąglenia, co może stać się nowym wyznacznikiem designu. We wnętrzu baterii zamknięto szereg przydatnych i ekonomicznych funkcji. 


Red Dot Design Award

Jak stworzyliśmy Pine

Pine jest wynikiem procesu projektowania obejmującego dzień projektu, wybór koncepcji i pracęz grupą fokusową, w skład której weszli użytkownicy. Design oparty o kwadrat i łuki wpasowujesię w wiele stylów kuchni i łazienek.


“Pracując nad serią Pine chcieliśmy zrewidować  pogląd, zgodnie z którym bateria musi być owalna. Zainspirował nas trend Zaokrąglonego Placu, który zaadoptowaliśmy na własne potrzeby tworząc formę jednocześnie kanciastą i zaokrągloną” mówi projektant Damixa – Claus Rantzau, odpowiedzialny za unikatowy kształt serii Pine.

Claus Rantzau

Poznaj projektanta

Claus Rantzau jest inżynierem projektu w Damixa, odpowiedzialnym za serie Free, Pine i Rowan oraz za jednouchwytową wersję baterii Tradition. Wyjaśnia, że proces projektowania Damixa ukierunkowany jest na ułatwienie funkcjonowania użytkowników w przestrzeni kuchenneji łazienkowej oraz dbałość o środowisko naturalne

CZYTAJ WIĘCEJ O PROJEKTANTZE​​​​​​​​​​​​​​

Poznaj naszą selekcję