Piękno pochodzi z wnętrza

Podtynkowe rozwiązania prysznicowe i umywalkowe

Łazienka to Twoja domowa oaza. Tutaj zaczynasz i kończysz dzień. Doładowujesz swoje baterie. Czerpiąc inspiracje z designerskich hoteli i uzdrowisk, stworzyliśmy w Damixa podtynkowe rozwiązania i produkty, dzięki którym Twoja łazienka będzie cieszyć oko. Proste i minimalistyczne, ale nie nazbyt surowe, ponieważ łazienka powinna pasować do reszty przyjemnych materiałów i pięknych kolorów w Twoim domu. Ukrywając armaturę prysznicową i umywalkową, chowasz to, co niepotrzebne, dzięki czemu nic rozprasza wzroku.Stwarza to wspaniałe uczucie relaksu i odprężenia – odrobina luksusu w Twoim codziennym życiu.

Zaprojektowane w Danii. Wyprodukowane w Szwecji

Duński design i bezkompromisowa jakość to DNA firmy Damixa.Rozwiązania podtynkowe Damixa są tworzone w Szwecji i od dziesięcioleci potwierdzają swoją wartość na rynkach europejskich. Wykorzystujemy wyłącznie najlepsze komponenty i stopy, a wszystkie części są dokładnie testowane przez inżynierów w naszym duńskim laboratorium.

Tap into your style

Twój osobisty styl to rezultat wybranych przez Ciebie wzorów, kolorów i materiałów. Katalog rozwiązań podtynkowych Damixa zawiera ofertę najbardziej wyrazistych kolorów i powierzchni: Zawsze modny klasyczny chrom. Stylowa stal lub elegancka matowa czerń. Polerowany lub szczotkowany mosiądz oraz ozdobna szczotkowana miedź. Trwałe, solidne powierzchnie, które są łatwe w utrzymaniu i zawsze tak piękne jak nowe.W naszej obszernej kolekcji akcesoriów znajdziesz wszystko: od haczyków po wieszaki na ręczniki, w dokładnie tych samych kolorach i wykończeniach powierzchni, dzięki czemu możesz uzyskać spójny wygląd w najdrobniejszym szczególe.

Jedno rozwiązanie. Nieskończone możliwości

Dzięki ukrytemu rozwiązaniu, które obejmuje zarówno umywalkę, jak i prysznic, produkty Damixa są proste i elastyczne. Skrzynkę podtynkową można łączyć ze wszystkimi elementami zewnętrznymi, więc jeśli po kilku latach zapragniesz zmienić kolor lub wzór, łatwo będzie zamontować nowe elementy. Wszystkie części zużywalne można wymieniać z zewnątrz, a my posiadamy części zamienne na magazynie, co sprzyja długiej żywotności produktów.

O jakości i technologii

  • Jedna ukryta skrzynka, którą można łączyć ze wszystkimi elementami zewnętrznymi.
  • Zaprojektowane w Danii. Wyprodukowane w Szwecji.
  • Dokładnie przetestowana, bezwzględna jakość zebrana w jednej ukrytej skrzynce.
  • Wykorzystujemy wyłącznie najlepsze komponenty i najlepsze stopy.
  • Łatwy montaż. Proste serwisowanie.
  • Łatwy montaż: Wszystkie komponenty dostarczane w jednym opakowaniu.
  • Po zainstalowaniu ukrytej skrzynki części zewnętrzne można zamontować za jednym razem; nie trzeba ich wcześniej składać.