Rowan

Naturalnie funkcjonalny

Rowan jest inspirowany naturą. Świeży i organiczny w swoim wyrazie - klasyczna funkcjonalność Damixa. Rowan to szeroka linia armatury oferująca urozmaiconą gamę opcji dla kuchni, łazienkii pomieszczenia gospodarczego. Wariant Rowan Pro obejmuje baterie z elastyczną lub wyciąganą wylewką dla pomieszczeń kuchennych potrzebujących czegoś extra.

Zainspirowany naturą

Zespół projektantów Rowan zaczerpnął inspirację do pracy nad serią z natury. Impulsem dla prostego naturalnego designu stała się jarzębina.  "Chcieliśmy zaprojektować serię świeżą i organiczną. Jednocześnie chcieliśmy utrzymać wzornictwo tak proste, jak to tylko możliwe, dzięki czemu armatura może emanować funkcjonalnością ", mówi Claus Rantzau, jeden z dwóch projektantów stojących za Rowan.

Claus Rantzau

Poznaj projektanta

Claus Rantzau jest inżynierem projektu w Damixa, odpowiedzialnym za serie Free, Pine i Rowan oraz za jednouchwytową wersję baterii Tradition. Wyjaśnia, że proces projektowania Damixa ukierunkowany jest na ułatwienie funkcjonowania użytkowników w przestrzeni kuchenneji łazienkowej oraz dbałość o środowisko naturalne

CZYTAJ WIĘCEJ O PROJEKTANTZE​​​​​​​​​​​​​​

Poznaj naszą selekcję