Collection

Kolekcja Silhouet to kompletna seria akcesoriów łazienkowych, pasujących wzornictwem i wykończeniami powierzchni do popularnej serii Silhouet. Można w niej znaleźć wszystko: od haczyków na ręczniki po uchwyty na papier toaletowy w dokładnie tym samym kolorze i o dokładnie tym samym wykończeniu powierzchni jak bateria i prysznic, dzięki czemu wnętrza nabierają jednolitego charakteru. Kolekcja Silhouet ułatwia wprowadzić wspólny wątek w doborze niezbędnych akcesoriów łazienkowych.


Kolekcja jest dostępna w 7 wersjach kolorystycznych, zapewniając idealne rozwiązanie dla podkreślenia wyjątkowego charakteru wnętrz: chrom, stal, szczotkowany mosiądz, mosiądz, miedź, matowa czerń i matowa biel.

Tap into your style

Kolekcja Silhouet obejmuje 7 różnych powierzchni i następujące kolory: chrom, stal, szczotkowany mosiądz, mosiądz, miedź, matowa czerń i matowa biel.


Dzięki temu daje możliwość podkreślenia indywidualnego charakteru wnętrza – pod względem wzornictwa, koloru i struktury powierzchni.

Wspólny wątek

Dzięki kolekcji Silhouet łatwo jest stworzyć wspólny wątek w doborze niezbędnych akcesoriów łazienkowych.


Zapewnione są takie same kolory, co pozwala uniknąć niewielkich różnic w odcieniu, które mogą wystąpić podczas mieszania różnych marek.

Podkreśla walory serii Silhouet

Kolekcja Silhouet to kolejny powód, dla którego warto wybrać serię Silhouet.


Klient otrzymuje nie tylko elegancką baterię i prysznic, ale kompletne rozwiązanie projektowe dla całej łazienki.

🛒

Zobacz, gdzie doświadczasz i kupuj produkty Damixa

Poznaj naszą selekcję

Explore the rest of the Silhouet series