Silhouet Pro

& Touchless Pro

Atrakcyjne wzornictwo i pro funkcjonalność

W dzisiejszych czasach bateria jest nie tylko przedmiotem użytkowym, ale także atrakcyjną ozdobą dodającą kuchni charakteru i pasującą do stylistyki wykończenia.


Silhouet Pro to atrakcyjne wzornictwo z funkcjonalnością profesjonalnej baterii kuchennej w jednym. Bateria Silhouet Pro jest wyposażona w elastyczny wąż z głowicą ze strumieniem prysznicowym, który ułatwia korzystanie z całego zlewozmywaka. Strumień można ustawić pod odpowiednim kątem, aby oczyścić wszystkie zakamarki podczas mycia naczyń, a dodatkowo jednym naciśnięciem przycisku uruchomić natrysk prysznicowy, dzięki któremu w mgnieniu oka można spłukać większe powierzchnie. Silhouet Pro doskonale wpisuje się w nowoczesny wystrój kuchni, a klasycznej kuchni nada nieco industrialnego charakteru.

Postaw na technologię bezdotykową i zapewnij jeszcze większą funkcjonalność i wygodę w swojej kuchni

Silhouet Touchless Pro to nowy typ baterii bezdotykowej zaprojektowany specjalnie do użytku domowego. Stylowy, praktyczny i higieniczny, ponieważ nigdy nie trzeba dotykać kranu brudnymi rękami. Bateria Silhouet Touchless Pro posiada elastyczny wąż z głowicą ze strumieniem prysznicowym, który ułatwia korzystanie z całego zlewozmywaka. Możesz ustawić strumień pod odpowiednim kątem, aby oczyścić wszystkie zakamarki podczas mycia naczyń, a dodatkowo jednym naciśnięciem przycisku uruchomić strumień prysznicowy, dzięki któremu w mgnieniu oka spłuczesz większe powierzchnie.


Silhouet Touchless Pro zapewnia zarówno korzyści płynące z baterii bezdotykowej, jak i funkcjonalność profesjonalnej kuchni.  Swoim atrakcyjnym, prostym nordyckim wyglądem Silhouet Touchless Pro doskonale wpisze się w nowoczesny wystrój kuchni lub nada klasycznej kuchni industrialnego charakteru.

Dostępna w 6 kolorach: chrom, stal, szczotkowany mosiądz, szczotkowana miedź, matowa czerń i matowa biel

🛒

Zobacz, gdzie doświadczasz i kupuj produkty Damixa