Hello, Touchless

Silhouet Touchless to rewolucyjne baterie bezdotykowe, zaprojektowane z myślą o zastosowaniu w domach. Stylowe, praktyczne i higieniczne, ponieważ pozwalają uniknąć dotykania kranów brudnymi dłońmi. Przepływ i temperaturę wody można w prosty sposób dostosować zależnie od tego, czy chcesz umyć ręce, zęby, ogolić się czy napełnić szklankę zimną wodą. W bardzo prosty sposób można również całkowicie wyłączyć baterię, np. na czas mycia umywalki.


Seria Silhouet Touchless odznacza się ponadczasowym, prostym nordyckim wzornictwem, doskonale komponującym się z wystrojem domów zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Wytrzymała powierzchnia jest dostępna w różnych wariantach kolorystycznych: chrom, szczotkowany mosiądz i matowa czerń, więc doskonale pasuje do pozostałych produktów z popularnej serii Silhouet.

Prosta instalacja

Silhouet Touchless pasuje do większości zlewów i umywalek, umożliwiając instalację niczym zwykły kran.


Migający wskaźnik informuje o konieczności prostej wymiany niewielkiej baterii 6 V, która znajduje się pod zlewem.

Higiena

Zwykły kran jest dotykany wiele razy dziennie, co może przyczynić się do przenoszenia bakterii i wirusów na innych użytkowników.


Dzięki Silhouet Touchless można tego uniknąć.


Przepływ wody jest włączany przez przysunięcie dłoni w pobliże czujnika i wyłączany automatycznie po ich odsunięciu.

Tap into your style

Seria Silhouet Touchless odznacza się ponadczasowym, prostym nordyckim wzornictwem, doskonale komponującym się z wystrojem domów zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych.


Wytrzymała powierzchnia jest dostępna w różnych wariantach kolorystycznych: chrom, szczotkowany mosiądz i matowa czerń, dzięki czemu można doskonale dobrać armatury do wykończenia wnętrz.


Konstrukcja i warianty kolorystyczne doskonale pasują do pozostałych produktów z serii Silhouet.

Wszystkie sprytne detale

Zalety i technologia serii produktów Silhouet Touchless wyjaśnione od A do Z przez inżyniera Damixa i twórcę tej linii, Clausa Rantzau.


Aby dowiedzieć się więcej, kliknij link do YouTube.


łączy zalety zwykłych kranów z technologią bezdotykową

Seria Silhouet Touchless to udane połączenie technologii bezdotykowej z wygodną obsługą – funkcjonalny uchwyt służy do regulacji przepływu i zmiany temperatury wody.


Temperaturę można dostosować, obracając uchwyt armatury. Regulacja przepływu wody oraz całkowite jej wyłączenie jest możliwe przez podniesienie i obrócenie uchwytu.

Poznaj naszą selekcję

Pobierz broszurę

Nie potrzebujesz baterii bezdotykowej?

Seria Silhouet jest również dostępna bez czujnika