Touchless Bateria umywalkowa
Touchless Bateria umywalkowa
Touchless Bateria umywalkowa
Touchless Bateria umywalkowa
Touchless Bateria umywalkowa

Silhouet
Touchless Bateria umywalkowa szczotkowany mosiądz pvd

Kod:

740227900

Wykończenie:

Szczotkowany mosiądz PVD

Seria:

Silhouet

EAN:

5708516829898

Baterie bezdotykowe są znane z lotnisk i instytucji publicznych. Zazwyczaj są one wykorzystywane wyłącznie do mycia rąk, co oznacza, że zupełnie wystarcza jedno ustawienie temperatury i przepływu wody. Seria Silhouet Touchless to udane połączenie technologii bezdotykowej z wygodną obsługą – funkcjonalny uchwyt służy do regulacji przepływu i zmiany temperatury wody.

Czujnik wykrywa ruch. Po dosunięciu rąk pod kran, uruchamia się przepływ wody. Po ich odsunięciu woda automatycznie wyłącza się, więc nie zużywasz jej więcej niż potrzebujesz. Regulacja jest możliwa górnym elementem, dzięki czemu przepływ i temperaturę wody można w prosty sposób dostosować zależnie od tego, czy chcesz umyć ręce, zęby, ogolić się czy napełnić szklankę zimną wodą. 

Łatwe do zainstalowania

Silhouet Touchless montuje się tak łatwo jak zwykłą baterię. Pasuje do praktycznie każdego zlewu i nie zajmuje dużo miejsca w szafce. Jedyną różnicę stanowi cienki przewód i bateria czujnika umieszczona pod zlewem. Kran jest zasilany małą baterią 6 V, przymocowaną na rzep. Użytkownik może łatwo wymienić ją sam. O konieczności wymiany baterii informuje migający wskaźnik. Wystarczy umieścić nową i gotowe.

Tap into your style

Seria Silhouet Touchless odznacza się ponadczasowym, prostym nordyckim stylem, który doskonale komponuje się z wystrojem domów zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Wytrzymała powierzchnia jest dostępna w różnych wariantach kolorystycznych: chrom, szczotkowany mosiądz i matowa czerń, dzięki czemu łatwo wybrać armaturę, która podkreśli indywidualny styl wykończenia wnętrz. Konstrukcja i warianty kolorystyczne doskonale pasują do pozostałych produktów z serii Silhouet.

Cena z VAT
2925,00
Touchless
Touchless
Rub Clean
Rub Clean
Opis produktu
Głowica ceramiczna
Rub-Clean
Standardowa instalacja
6l/min aerator
Czujnik bezdotykowy
Łatwa regulacja temperatury i przepływu wody
Mały schowek na baterię mocowany na rzep
Niepotrzebne dodatkowe miejsce w szafce
Higiena
Wymiary i dokumenty
Download Schemat części zamiennych
Download Instrukcja montażu
Download Wymiary
Download Przewodnik czyszczenia
Download Zdjęcie produktu
Download Pliki 3D

FM Mattsson Denmark ApS

Hvidkærvej 48, 5250 Odense SV Tel.: 508 953 956
https://damixa.pl