Silhouet.

Standing out by blending in.

Minimalistyczna siła wyrazu Silhouet to śmiały designerski manifest. Usunięto wszystkie zbędne detale, przez co na pierwszy plan wysuwają się proporcje. Dzięki doskonałej funkcjonalności i eleganckim, prostym liniom, seria Silhouet doskonale wpisuje się w stylistykę nowoczesnych domów, wypełniając przestrzeń i wtapiając się w nią.


Silhouet może Ci służyć zarówno w kuchni, jak i łazience, tworząc podstawę wystroju w dokładnie takim stylu, jaki sobie wymarzysz. Seria Silhouet obejmuje baterie klasyczne, bezdotykowe i gotujące wodę, a także kompatybilny system prysznicowy do łazienki wraz z pełną gamą akcesoriów.

Grafit

Graphite Grey to nie tylko przyciągające wzrok wykończenie, ale także bardzo uniwersalna powierzchnia pasująca do większości wnętrz. Jedwabiście gładkie detale dodadzą wnętrzom Twojego domu wyrazistości.

Akcesoria

Kolekcja Silhouet to kompletna seria akcesoriów łazienkowych, pasujących wzornictwem i wykończeniami powierzchni do popularnej serii Silhouet. Można w niej znaleźć wszystko: od haczyków na ręczniki po uchwyty na papier toaletowy w dokładnie tym samym kolorze i o dokładnie tym samym wykończeniu powierzchni jak bateria i prysznic, dzięki czemu wnętrza nabierają jednolitego charakteru.

Touchless

Silhouet Touchless to rewolucja w świecie baterii bezdotykowych. Seria ta została zaprojektowana specjalnie z myślą o zastosowaniu w domach. Łączy w sobie stylowe wzornictwo i funkcjonalność, spełniając wszystkie potrzeby w kuchni i łazience. Gwarantuje redukcję zużycia wody, a ponadto obsługa armatury nie wymaga dotykania jej brudnymi dłońmi, co ogranicza rozprzestrzenianie się wirusów i bakterii.

Podtynkowa

Łazienka jest Twoją domową oazą. Tutaj zaczyna i kończy się dzień, a Ty ładujesz energię. W Damixa czerpiąc inspiracje z designerskich hoteli i uzdrowisk stworzyliśmy podtynkowe rozwiązania i produkty, które sprawiają, że Twoja łazienka staje się miejscem relaksu.

Zobacz wybór z serii Silhouet tutaj

Poznaj naszych projektantów

Serię Silhouet pomogło stworzyć Damixa duńskie, wielokrotnie nagradzane, industrialne studio projektowe, założone w 1990 r. przez Christinę Halskov i Hanne Dalsgaard. Prace duetu są głęboko zakorzenione w duńskiej / skandynawskiej tradycji projektowania i łączą design estetyczny z funkcjonalnym.


Myślą przewodnią przy pracach nad Silhouet było stworzenie prostej, nowoczesnej i atrakcyjnej serii armatury. Komentuje Christina Halskov: “Bateria kuchenna jak i łazienkowa jest w nowoczesnym domu obiektem użytkowym i elementem wystroju pomieszczeń. Chciałyśmy stworzyć serię oryginalnej, nie-nonsensownej armatury, której codzienne używanie sprawia radość i która oprze się działaniu czasu. Zarówno ze względu na wzornictwo i jakość produktu”.