Silhouet. Smukły.

Skandynawski. Atrakcyjny.

Piękno stało się jeszcze piękniejsze

Dzięki czystemu, zachęcającemu wzornictwu Silhouet pięknie komponuje się z kuchniami i łazienkami. Tymi dzisiejszymi, jak i jutrzejszymi. Baterie umywalkowe Silhouet występują w pięciu różnych wysokościach i typach, tak aby można było używać ich również z wysoką umywalką nablatową. Stylowy system prysznicowy Silhouet wyposażony jest w deszczownicę, która ze względu na swą wyjątkowo płaską konstrukcję wydaje się lewitować, co nadaje jej jeszcze bardziej wyrafinowanego wyglądu. Silhouet to esencja ponadczasowego duńskiego wzornictwa i wyjątkowej jakości Damixa.

Silhouet dostępna jest w sześciu warianach kolorystycznych:

chrom, stal, mosiądz, szczotkowany mosiądz, szczotkowana miedź oraz matowa czerń, którą wykonano w technice zapobiegającej pozostawaniu na powierzchni armatury tłustych odcisków palców.

Oporna na tłuste odciski palców matowa czerń

Matowa czerń jest pięknie minimalistyczna. Tworzy ciemny akcent stanowiący idealny kontrast dla nowoczesnych kuchni i łazienek. Matowa czarna powierzchnia opiera się działaniu czasu, zabrudzeniom i tłustym odciskom po palcach.

Solidne, szczotkowane powierzchnie PVD

Stal, szczotkowany mosiądz i szczotkowana miedź to dyskretna i elegancka alternatywa dla chromu, pasujące do niemal każdego kuchennego i łazienkowego wnętrza. Dzięki specjalnej powłoce PVD, Silhouet oferuje twardszą, wyjątkowo solidną powierzchnię, która z łatwością wytrzymuje zarysowania oraz odporna jest na korozję i przebarwienia.

Trwały mosiądz PVD

Polerowany mosiądz (PVD) to stylowy wybór do łazienek i kuchni zaprojektowanych z ukłonem w stronę nostalgii. Silhouet z wykończeniem w mosiądzu posiada również bardzo wytrzymałą i bardzo trwałą powłokę PVD.

Poznaj naszą selekcję

Halskov & Dalsgaard Design

Poznaj projektanta

Serię Silhouet pomogło stworzyć Damixa duńskie, wielokrotnie nagradzane, industrialne studio projektowe, założone w 1990 r. przez Christinę Halskov i Hanne Dalsgaard. Prace duetu są głęboko zakorzenione w duńskiej / skandynawskiej tradycji projektowania i łączą design estetyczny z funkcjonalnym. Halskov & Dalsgaard zaprojektowało produkty m.in. dla Stelton, Holmegaard, IKEA, Coloplast i Sticks’n’Sushi.

Nie znalazłeś czegoś pasującego do Twojego stylu?

Sprawdź inną z naszych wielu serii